Turkish English  Russian German French

Başakşehir Şubesi

Updating

Beylikdüzü Şubesi

Updating

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram
Pinterest
Tumblr
beylikdüzü diş hekimi tavsiyeleri

Beylikdüzü Diş Hekimi Tavsiyeleri

Beylikdüzü Diş Hekimi Tavsiyeleri

Beylikdüzü diş hekimi tavsiyeleri

Golden Smile dent beykent şubemizde en kıdemli ve tecrübeli hekimlerin çalıştığını duyurmak istiyoruz. Dental implantlar, estetik diş hekimliği olarak her türlü diş kaplamaları, lamineler, zirkonyum kaplamalar ve emax lar ile estetik diş konularında çok iyi yorumlar alan ve tavsiye edilen hekimlerimiz çalışmaktadır. İngilizce, Almanca, Rusca ve Bulgarca konuşabilmektedirler.

En Çok Yorum alan ve Tavsiye Edelin Hekimler:

implant Uzmanı

 

Ceylan Ergul: Ceylan hocamız diş hekimliğinde 22 yıllık tecrübesi olup, dental implantlar, sinüs lifting operasyonu, greft ekleme, estetik diş hekimliği, zirkonyum kaplama, lamine kaplama, komposit lamine, porselen kaplama konularında en çok yorum yapılan ve tavsiye edilen diş hekimimizdir. Kendisinden randevu almak için hemen 0 212 872 7898 numaralı telefondan iletişime geciniz.

 

 

 

Per

 

Perihan Kesin: Perihan hocamız mesleğinde 30 yıllık tecrübesiyle zirkonyum kaplama, porselen kaplama, estetik diş dolgusu ve genel diş hekimliği konusunda çok tecrübelidir. Beylikdüzü bölgesinde yaklaşık 25 yıldır görev yapmaktadır. Beylikdüzü diş hekimi olarak en fazla yorum ve tavsiye alan hekimlerden birisidir. Kendisinden randevu almak için hemen 0 212 872 7898 numaralı telefondan iletişime geciniz.

 

 

 

цирконий

 

Seda Yilmaz: Seda hocamız 28 yıllık diş hekimliği tecrübesine sahip olup, estetik diş hekimliği, zirkonyum kaplamalar, porselen kaplamalar, estetik diş dolgusu ve genel diş tedavileri konusunda en çok yorum alan ve tavsiye edilen diş hekimlerimiz arasındadır. Kendisi çok uzun yıllar üniversite hocalığı yaparak diş hekimlerine eğitim vermiştir. Kendisinden randevu almak için hemen 0 212 872 7898 numaralı telefondan iletişime geciniz.

 

 

Diş cerrah

 

Hale Yurtyapan: Hale hocamız diş hekimliği mesleğinde yaklaşık 12 yıl tecrübesi olan uzman cerrahımızdır. İmplantoloji, kemik augmentasyonu ve yönlendirilmiş doku rejenerasyonu, kist ve tümör cerrahisi, TME rahatsızlıkları ve tedavisi, artrosentez, mekanoterapi, Bruksizm tedavisi, Gömülü dişler, Periodontal cerrahi tedaviler, yumuşak doku greft ve cerrahisi konularında tecrübelidir. Kendisi en çok yorum alan ve tavsiye edilen diş hekimlerindendir. Randevu almak için hemen 0212 872 7898 numaralı telefondan iletişime geciniz.

 

 

Nazmiye Karabağ
Nazmiye Karabağ
12. April, 2024
Anadolu yakasından gelerek diş implant ve zirkonyum kaplama yaptırdım. Tavsiye üzerine geldim ve çok memnun kaldım.
Ece Çınar Şenol
Ece Çınar Şenol
12. April, 2024
Eşimin diş beyazlatmasını yaptirdik. Diger subede de zirkonyum kaplama yaptirmistik
Agnese Blumberga
Agnese Blumberga
8. April, 2024
Great staff ,great teeths ,recommended 100%
Alparslan Selanik
Alparslan Selanik
25. March, 2024
Tşkler golden smile dent diş hekimi korkumu yendiğim yer ilgi ve alaka çok güzel herkese tavsiye ederim
Hakkı Irmak
Hakkı Irmak
22. March, 2024
Tekirdağ'dan gelerek dişlerine zirkonyum kaplama yaptırdım. Ceylan hoca çok tecrübeli ve kısa sürede estetik dişlere kavustum. Çok memnun kaldım. Golden smile ekibine teşekkürler.
Mclanhan Ndenga
Mclanhan Ndenga
21. March, 2024
I am from Nairobi, Kenya and I had dental implants and cosmetic dentistry in Golden Smile dent. Perfect work and friendly people who made my procedure very smooth. Keep up the good work
MAX MARA
MAX MARA
15. March, 2024
I had zirconium crowns done here,absolutely amazing experience,I would highly recommend the clinic,the staff were helpful and the new smile amazing
Raheam Hussain
Raheam Hussain
3. March, 2024
I came from The United Kingdom me and my mother. Perfect customer service and treatment. Wasn’t sure what to expect, the outcome exceeded my expectations. The whole process was clear, fast and perfect. Adam was amazing he was there 24/7 for doubt, queries, anything we needed. The procedure was perfect and the outcome amazing and we felt comfortable due to hospitality of Golden Smile Dent. Thank you Golden Smile Dent, we have a golden smile and something to smile for.
Martin Horvat
Martin Horvat
1. March, 2024
Friendly staff, professional and affordable service!
gemma watson
gemma watson
28. February, 2024
I'm so happy with the results! I have just come back from my week in Turkey and getting my teeth done with Golden Smile Dent and I couldn't be happier with my new smile! I had 20 zirconium crowns and needed some extra work done (root canals) once I was out there, the staff are so lovely and talk you through everything, Dr Natiga was so lovely and wouldn't let me leave until my teeth were perfect and that's exactly what they are! Thank you so much and we will be back for my friend's teeth very soon ❤️