Turkish English  Russian German French
Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram
Pinterest
Tumblr
beylikdüzü diş hekimi tavsiyeleri

Beylikdüzü Diş Hekimi Tavsiyeleri

Beylikdüzü Diş Hekimi Tavsiyeleri

Beylikdüzü diş hekimi tavsiyeleri

Golden Smile dent beykent şubemizde en kıdemli ve tecrübeli hekimlerin çalıştığını duyurmak istiyoruz. Dental implantlar, estetik diş hekimliği olarak her türlü diş kaplamaları, lamineler, zirkonyum kaplamalar ve emax lar ile estetik diş konularında çok iyi yorumlar alan ve tavsiye edilen hekimlerimiz çalışmaktadır. İngilizce, Almanca, Rusca ve Bulgarca konuşabilmektedirler.

En Çok Yorum alan ve Tavsiye Edelin Hekimler:

implant Uzmanı

 

Ceylan Ergul: Ceylan hocamız diş hekimliğinde 22 yıllık tecrübesi olup, dental implantlar, sinüs lifting operasyonu, greft ekleme, estetik diş hekimliği, zirkonyum kaplama, lamine kaplama, komposit lamine, porselen kaplama konularında en çok yorum yapılan ve tavsiye edilen diş hekimimizdir. Kendisinden randevu almak için hemen 0 212 872 7898 numaralı telefondan iletişime geciniz.

 

 

 

Per

 

Perihan Kesin: Perihan hocamız mesleğinde 30 yıllık tecrübesiyle zirkonyum kaplama, porselen kaplama, estetik diş dolgusu ve genel diş hekimliği konusunda çok tecrübelidir. Beylikdüzü bölgesinde yaklaşık 25 yıldır görev yapmaktadır. Beylikdüzü diş hekimi olarak en fazla yorum ve tavsiye alan hekimlerden birisidir. Kendisinden randevu almak için hemen 0 212 872 7898 numaralı telefondan iletişime geciniz.

 

 

 

цирконий

 

Seda Yilmaz: Seda hocamız 28 yıllık diş hekimliği tecrübesine sahip olup, estetik diş hekimliği, zirkonyum kaplamalar, porselen kaplamalar, estetik diş dolgusu ve genel diş tedavileri konusunda en çok yorum alan ve tavsiye edilen diş hekimlerimiz arasındadır. Kendisi çok uzun yıllar üniversite hocalığı yaparak diş hekimlerine eğitim vermiştir. Kendisinden randevu almak için hemen 0 212 872 7898 numaralı telefondan iletişime geciniz.

 

 

Diş cerrah

 

Hale Yurtyapan: Hale hocamız diş hekimliği mesleğinde yaklaşık 12 yıl tecrübesi olan uzman cerrahımızdır. İmplantoloji, kemik augmentasyonu ve yönlendirilmiş doku rejenerasyonu, kist ve tümör cerrahisi, TME rahatsızlıkları ve tedavisi, artrosentez, mekanoterapi, Bruksizm tedavisi, Gömülü dişler, Periodontal cerrahi tedaviler, yumuşak doku greft ve cerrahisi konularında tecrübelidir. Kendisi en çok yorum alan ve tavsiye edilen diş hekimlerindendir. Randevu almak için hemen 0212 872 7898 numaralı telefondan iletişime geciniz.